На «Освіті» почалося будівництво футбольного поля

У Херсоні на ДЮСШ «Освіта» почалося будівництва футбольного поля , а також почалися ремонтні роботи на недобудові. Відбувся суботник у якому взяли участь батьки вихованців ДЮСШ «Освіта», тренери та працівники ОДА.

Фото Тараса Бузака.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв зазначив:

Ми розпочали дворічний інвестпроект Суботник, який відбувся сьогодні на стадіоні «Освіта» у Херсоні, дав старт новому інвестиційному проекту, розрахованому на два роки. Ми збудуємо 26 футбольних полів по всій Херсонській області. 13 з них завершимо вже цього року. Недобудову, розташовану на території дитячо-юнацької спортивної школи, буде відбудовано. У ній планується облаштувати конференц-зали і тренерські кімнати.

Фото Тараса Бузака.

Також на території КДЮСШ «Освіта» розпочалося будівництво ще одного спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 42 м х 22 м.

Фото Тараса Бузака.

« У наших планах залучити до гри у футбол більше тисячі дітей.Хочу подякувати усім, хто прийшов сьогодні на суботник і попрацював разом з нами. Особлива вдячність Олексію Вадатурському за небайдужість до Херсонщини. Адже він є одним із спонсорів модернізації КДЮСШ»,- говорить Андрій Гордєєв.

Фото Тараса Бузака.

Будівельні роботи на стадіоні «Освіта» виконуються за рахунок співфінансування з державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Фото Тараса Бузака.

Автор: Тарас Бузак

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять