На Херсонщині пройшов фестиваль туристичної журналістики

Три дні на Херсонщині тривав ХII Фестиваль туристичної журналістики України, на який з’їхались журналісти з Харкова, Київа, Дніпра, Одеси і Запоріжжя аби відкрити Херсонщину-туристичну для українців.

Фестиваль вже добіг свого кінця і на переконання учасників справжнім відкриттям для них стало місто Нова Каховка та молодий курорт Хорли, який ще називають «маленьким Кримом».

У перший день гості області мали змогу ознайомитись з містом Херсон і його історією, після чого випробувати відроджений вид річкових перевезень, а саме прогулянку на «ракеті», яка за годину доставила їх до міста Нова Каховка. У Домі марочних коньяків «Таврія», який відомий на всю країну, журналісти ознайомились з історією створення напою та висадження виноградників, а відвідуючи завод, де розливають алкогольний напій,  мали змогу продегустувати марочні коньяки.

Також у Новій Каховці можна відвідати шато князя Трубецького, де виготовляють вино. А під садибою князя знаходяться унікальні водоспади, які утворились внаслідок вивільнення води з Каховської ГЕС.

Шлюзи самої ГЕС можна побачити з близька під час прогулянки на яхті по Дніпру. Або з берега, вздовж якого розташований парк, який займає 200 га і нараховує безліч джерел, що б’ють з-під землі.

Місто дивує унікальними «кам’яними вишиванками». Автором орнаментальних панно, що прикрашають кожен будинок кварталів по вулицях старої частини міста є художник і бойчукіст Григорій Довженко. В той час,коли були створені ці роботи, їх критикували, вважали  за непотрібне «вицяцьковування», марну трату сил, але тепер це справжня окраса міста.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz