На Херсонщині продовжуються навчання загонів тероборони

25 листопада голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та його заступник Вадим Чабан взяли участь у навчаннях з підрозділами загонів територіальної оборони Нижньосірогозько-Іванівського районного об’єднаного військового комісаріату.

Очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «Насамперед висловлюю вам слова вдячності за небайдужість до справи захисту нашої Батьківщини. Сьогодні ми продовжуємо започатковані в області навчальні збори з військовозобов’язаними загонів оборони районів. Цей захід є невід’ємною складовою підготовки територіальної оборони області та свідчить про постійне посилення обороноздатності нашого краю».

У навчаннях взяло участь понад 200 чоловік. Під час занять військовозобов’язані мали змогу відпрацьовувати навички зі стрільби, надання медичної допомоги та тактичної підготовки.

«Бажаю вам твердої руки, гострого зору, мудрості, доброти в серці», — побажав військовикам  керівник Херсонщини Андрій Гордєєв. Також він висловив сподівання, що під час навчань знайдуться добровольці, які будуть готові укласти контракти зі Збройними Силами України і вже на контрактній основі захищатимуть незалежність нашої держави.

Цього дня навчання відбулися і для роти охорони та оборони Каховського району. В цілому на сьогоднішній день вже проведені зборові заходи з п’ятдесятьма підрозділами територіальної оборони Херсонської області, в яких взяли участь близько 5000 тисяч військовозобов’язаних.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять