На баланс міськради може бути передано пантон-причал

Це питання обговорювали 11 липня на нараді з питань організації належного рівня причальної та берегової інфраструктури з використанням понтону-причалу на набережній м. Херсона (пр.Ушакова) під головуванням заступника голови ОДА Олександра Адамчика.

В обговоренні взяли участь начальник Управління транспорту, інфраструктури та зв’язку Валерій Соценко, заступник директора з комерційних питань Херсонського державного заводу «Паллада» Юрій Душейко, представники Херсонського міськвиконкому та ТОВ СП «Нібулон».

«Понтон вже готовий до використання. За зверненням голови ОДА Андрія Гордєєва він був виготовлений безкоштовно.  Але для того, щоб передати його в експлуатацію, нам треба з’ясувати хто буде балансоутримувачем та відповідатиме за його збереження та підтримку в належному технічному стані», — окреслив основні питання передачі понтону Юрій Душейко.
В свою чергу  Олександр Адамчик зазначив, що абсолютно очевидним є  передача понтону-причалу на баланс Міськвиконкому, так як територія набережної знаходиться у власності міста.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять