Мінрегіону прийме нові інвестиційні проекти ДФРР від Херсонської області

Під час сьогоднішньої відео-наради в онлайн режимі з питань інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, в. о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій зазначив, що вже наступного тижня до Міністерства регіонального розвитку та будівництва України буде передано повний перелік інвестиційних проектів ДФРР із загального рейтингового списку.

«На сьогодні доопрацьовуються проекти з розвитку спортивної інфраструктури та енергоефективності навчальних закладів. На конкурс подано 27 таких проектів і вони будуть розглянуті на наступному засіданні обласної комісії, яке планується провести також наступного тижня», — поінформував Дмитро Бутрій.
Він також звернув увагу, що всі подані проекти розміщено на відповідній платформі офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.


Обсяг коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік для Херсонщини доведено в обсязі 114 млн 753 тис 812 грн. На конкурс надійшло 74 інвестиційних проекти на суму понад 400 млн грн. Слід зазначити, що реалізуються такі інвестиційні проекти шляхом співфінансування за рахунок коштів ДФРР, місцевих бюджетів та інших фінансових джерел.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять