Миколаєнко зустрівся з Генеральним консулом Республіки Вірменія

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Володимира Миколаєнка з Генеральним консулом Республіки Вірменія в Одесі Гайком Гуляном.

Метою візиту Генерального консула Республіки Вірменія до Херсона стало обговорення перспектив співпраці у сфері економіки та культури.

Зокрема, серед пропозицій, що прозвучали під час зустрічі, — проведення тижня вірменської культури у Херсоні, під час якого буде представлено економічний, туристичний потенціал Республіки Вірменія, а також культурну спадщину країни.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо діяльності підприємств у місті та найбільш перспективних галузей економіки, можливості подальшої співпраці.

Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі Гайк Гулян подарував «Ілюстровану енциклопедію вірменської культури в Україні та залишив привітання херсонцям у «Книзі почесних гостей».

«У Херсоні проживають представники великої кількості країн. Однією з найпотужніших діаспор у нашому місті є вірменська, — зауважив Володимир Миколаєнко. —  Мені дуже приємно, що цього року на базі однієї з херсонських шкіл з 1 вересня почнеться вивчення вірменської мови. Для представників діаспори, для кожної людини дуже важливо пам’ятати своє коріння, свою мову».

На завершення зустрічі Володимир Миколаєнко запросив вірменську делегацію відвідати Херсон на День міста.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300