Микола Ставицький не розуміється на питаннях, які коментує

Представник Радикальної партії О. Ляшко в Херсонській обласній раді Микола Ставицький вкотре опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі пост, у стилі свого патрона Ляшко, про «тотальну зраду»:

«Сьогодні в Херсонській обласній раді на профільній комісії комунальної власності розглядалось питання по виділенню 250 тисяч гривень на придбання GPS — навігаторів для комунального автопарку. Звісно, навіщо ж дитсадки та школи ремонтувати!! Інших проблем як придбати навігатори в області вже немає. Дехто мабуть досі не зрозумів що в обласній раді часи відкатів канули в минуле».

Але в черговий раз пан Ставицький демонструє  незнання питання, на якому він хоче пропіаритися. Спеціально для пана Ставицького – гроші на придбання GPS – навігаторів вже були виділені на минулій сесії, за що проголосувало більшисть депутатів обласної ради, а сьогодні, постійна депутатська комісія з питань управління комунальним майном лише розглядала питання, на транспорт яких комунальних закладів ці навігатори буде встановлено.

До речі,йшла мова про  встановлення  GPS – навігаторів на автомобілях швидкої допомоги Херсонської обласної дитячої лікарні, Херсонської обласної клінічної лікарні, аварійно-рятувальної служби, ХОСПІСу та ще декілька комунальних установ.

А щодо відкатів, то ми б радили пану Ставицькому почати з членів своєї партії і звернути свою увагу на гучну справу функціонування нелегальних АЗС на території комунального підприємства, яке очолює його однопартієць і депутат Херсонської місцевої ради пан О. Васильєв і справою якого вже займаються правоохоронні органи.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
Сортировать по:   последние | сначала | наиболее популярные
Лаура
Гость

фу, как дешево писаки пукнули…. фууу