Мер Скадовска відпрацював свій останній день на посаді

У курортному місті Скадовськ Херсонської області міський голова Олександр Яковлєв припинив свої повноваження, які відтепер здійснює секретар міської ради Олег Сокольчук, який пройшов по спискам «ВО «Батькивщина».

Про це Яковлєв поінформував на своїй сторінці у Facebook.

«49-та сесія (Скадовської міської ради — ред.) таки відбулася. З 10 квітня секретар міської ради Сокольчук О.М. тимчасово здійснює повноваження міського голови. Про це було прийнято відповідне рішення. Він і проводив сесію», — повідомив Яковлєв.

Він також зазначив, що до 25 квітня 2018 року виконувач обов’язків Скадовського міського голови Олег Сокольчук має звернутись до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення у Скадовську позачергових виборів міського голови.

Як ми повідомляли у Херсоні 3 квітня рішенням Апеляційного суду Херсонської області, який залишив у силі постанову Скадовського районного суду, Скадовського міського голову Олександра Яковлєва було відсторонено від займаної посади. До моменту офіційного отримання рішення Апеляційного суду області Яковлєв продовжував залишатися на посаді і виконувати свої службові обов’язки, повідомляє «Укрінформ».

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять