Медиків привітали з Днем медичного працівника

18 червня Україна відзначає День медичного працівника.

В Херсонській області це значний колектив високопрофесійних, відданих справі лікарів, медичних сестер, співробітників служби «Екстреної медичної допомоги», працівників медичних та фармацевтичних установ.

Тому вчора, з нагоди свята, у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша лунали найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Із професійним святом медичних працівників Херсонщини привітали  керівництво області та міста.

Заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь привітав працівників охорони здоров’я: «У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Впевнений, що і надалі ви гідно нестиме високе звання медичного працівника.   Бажаю всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі».

Почесними грамотами голови Херсонської ОДА за багаторічну сумлінну працю, значний  особистий внесок у справу охорони здоров’я населення області, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника були нагороджені:

Валерій Бурлака — головний лікар товариства з обмеженню відповідальністю «Стоматологічна клініка»;

Іван Гаркуша — головний лікар комунальної установи «Обласний наркологічний диспансер» Херсонської обласної ради;

Геннадій Гомон — головний лікар Нижньосірогозької центральної районної лікарні;

Віра Савченко  — завідувач консультативно-диагностічного відділення комунального закладу «Херсонська обласна психіатрична лікарня» Херсонської обласної ради;

Анатолій Свистухін — завідувач гінекологічного відділення Херсонської обласної клінічної лікарні.

Подяка голови обласної державної адміністрації була оголошена:

Людмилі Вальосі — завідуючій поліклінічним відділенням Чаплинської районної лікарні

Оксані Доновій  — лікарю-рентгенологу поліклінічного відділення комунального закладу «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради

Михайлу Лепесі — лікарю судово-медичному експерту комунальної установи «Бюро судово-медичної експертизи» Херсонської обласної ради

Наталії Тарнавській — старшому лікарю з медицини невідкладних станів центральної оперативної диспетчерської комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.

 

Висловив слова вдячності медикам Херсонщини начальник департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко: «Шановні колеги, система охорони здоров’я складається, в першу чергу, з лікарів, медичних сестер, фельдшерів  та всіх тих, хто працює на благо найціннішого і головного, що є в нашій державі –  людини! Від щирого серця бажаю вам здоров’я,  успіху, витримки та миру на землі».

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт за участі колективів Херсонщини та солістів театру.

 

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять