Корабельний район відзначив День Незалежності України

У Корабельній районній у місті Херсоні раді відбулись урочистості з нагоди 25-річчя Незалежності України.

Захід відбувся у Херсонському училищі рибної промисловості. Хол учбового закладу прикрасила виставка художньої творчості дітей Корабельного району.

Привітати жителів Корабельного району із Днем державного прапору та Днем Незалежності прийшли перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова та міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

«Наш прапор, герб, гімн — це не просто символи. Це те, що єднає нас всіх, незалежно від віку, статі, поглядів. 25 років цього року нашій країні. 25 років тому, вперше підіймаючи прапор незалежної держави, ми й подумати не могли, що сьогодні нам знову потрібно буде виборювати незалежність. Але, мабуть, вперше, ми нарешті стали не просто країною, а державою, нацією. Ми довели, що ми готові боротись за свої права. Україна відбулась, нас не здатен зламати ніхто. І з цим я хочу вас привітати», — звернувся до присутніх Володимир Миколаєнко.

Жителів Корабельного району нагородили грамотами голови облдержадміністрації, міського голови та подяками голови райради.

Із вітальним словом також виступили настоятель храму Святої Трійці Української православної церкви отець Євгеній,протопресвітер Української православної церкви Київського патріархату, військовий капелан Ігор Петренко та настоятель Свято-Покровського храму Української православної церкви Київського патріархату, протоієрей Сергій Чудинович.

Священнослужителі вручили бронежилет та каску старшині 11 окремої аеромобільної бригади Володимиру Охотнику.

Привітала жителів Корабельного району голова районної ради Наталія Чорненька:

«Здається, що значить справжня незалежність, ми зрозуміли лише у листопаді 2013 року, коли наша молодь вийшла на Майдан, довівши своє право на достойне життя. Раніше це свято сприймалось як черговий вихідний день. Але тоді, у 2013 році, ми знову згадали, що по-справжньому значать наші символи, згадали, що незалежність — не у святах чи гаслах, а в серцях. Анексія Криму, війна на Сході України — це та ціна, яку ми платимо за свію свободу. Маємо пам’ятати про це щоденно, кожного разу питаючи себе: що корисного зробив для країни я?».

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять