Комісія Генштабу перевірить стан військового обліку в області

Про це йшлося сьогодні 22 травня 2017 року на координаційній нараді щодо перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних у Херсонській області, яка відбулася в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови ОДА В.Чабана.

Як зазначив Вадим Іванович, відкриваючи нараду: «Відповідно до доручення Прем’єр-Міністра України в області працюватиме комісія Генерального штабу Збройних сил України, яка перевірить близько 20 установ, організацій та підприємств на стосунок ведення в них військового обліку та взаємодію їх у цьому питанні з військовими комісаріатами». Він закликав присутніх на нараді представників установ, які підлягають перевірці, усіляко сприяти комісії та поставитися до неї дуже серйозно, оскільки її результати в загальноукраїнському підсумку будуть доповідатися головнокомандувачу Збройних сил України.

Голова комісії полковник Олег Бойко, який очолює мобілізаційне управління Генерального штабу ЗСУ представив присутнім членів комісії, до якої входять представники Генерального штабу, родів військ ЗСУ та Оперативного командування «Південь». Він оголосив графік перевірки та підкреслив, що вона має на меті не знайти порушення і покарати винних, а надати підприємствам методичну допомогу щодо їх усунення.

«Вважаю, що в сьогоднішніх обставинах ставлення до цих заходів має бути дуже відповідальним, знаю це на власному досвіді, бо маю сина 22 років, який вже два роки перебуває в зоні АТО, причому останнім часом в авдіївській «промці».

Наостанок полковник О.Бойко передав подяку від керівництва Генштабу керівництву ОДА за добру роботу з організації навчань загонів територіальної оборони області.

Представники комісії протягом тижня перевірять апарат ХОДА, Херсонського міськвиконкому, виші Херсона, заклади охорони здоров’я, військові частини та підприємства.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять