Китайські інвестори зацікавилась Херсонщиною

До кінця вересня Китай та Херсонська область мають підписати угоди про співпрацю у 2-3-х проектах у сферах альтернативної енергетики і транспортної інфраструктури Херсонщини.

За підсумками візиту представники бізнес-місії Китайської Торгової Асоціації сьогодні під час наради виказали бажання співпрацювати з Херсонською областю та підготувати до міжнародного форуму «Таврійські горизонти» (29-30 вересня 2017 р.) угоди щодо співпраці. Про це розповів заступник голови ОДА Євген Рищук.

Як зазначив Руслан Осипенко, виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації: «Переваги співпраці Херсонщини з Асоціацією у тому, що не потрібно їхати за інвесторами до Китаю, наше завдання налагодити співробітництво і зацікавити потенціальних інвесторів об’єктами та напрямками на відстані, після чого допомогти у реалізації угод».

Під час засідання учасникам було презентовано потенціал області у агропромисловому комплексі та альтернативній енергетиці. Як зазначили фахівці відповідних структурних підрозділів ОДА, у кожному напрямку є потенціал: у АПК – переробна промисловість, у альтернативній енергетиці – встановлення вітроелектростанцій.

Головною метою візиту бізнес-місії Китайської Торгової Асоціації до Херсонської області стало ознайомлення з інвестиційним потенціалом Херсонської області. Зокрема неабияку зацікавленість китайські інвестори висловили до інфраструктурних об’єктів області: ДП «Херсонський морський торговельний порт» та ДП «Скадовський морський торговельний порт». Також інвесторів зацікавив проект реконструкції чи приватизації Херсонської ТЕЦ.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять