Китайські інвестори зацікавилась Херсонщиною

До кінця вересня Китай та Херсонська область мають підписати угоди про співпрацю у 2-3-х проектах у сферах альтернативної енергетики і транспортної інфраструктури Херсонщини.

За підсумками візиту представники бізнес-місії Китайської Торгової Асоціації сьогодні під час наради виказали бажання співпрацювати з Херсонською областю та підготувати до міжнародного форуму «Таврійські горизонти» (29-30 вересня 2017 р.) угоди щодо співпраці. Про це розповів заступник голови ОДА Євген Рищук.

Як зазначив Руслан Осипенко, виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації: «Переваги співпраці Херсонщини з Асоціацією у тому, що не потрібно їхати за інвесторами до Китаю, наше завдання налагодити співробітництво і зацікавити потенціальних інвесторів об’єктами та напрямками на відстані, після чого допомогти у реалізації угод».

Під час засідання учасникам було презентовано потенціал області у агропромисловому комплексі та альтернативній енергетиці. Як зазначили фахівці відповідних структурних підрозділів ОДА, у кожному напрямку є потенціал: у АПК – переробна промисловість, у альтернативній енергетиці – встановлення вітроелектростанцій.

Головною метою візиту бізнес-місії Китайської Торгової Асоціації до Херсонської області стало ознайомлення з інвестиційним потенціалом Херсонської області. Зокрема неабияку зацікавленість китайські інвестори висловили до інфраструктурних об’єктів області: ДП «Херсонський морський торговельний порт» та ДП «Скадовський морський торговельний порт». Також інвесторів зацікавив проект реконструкції чи приватизації Херсонської ТЕЦ.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz