Киселівська школа дала Білозерському району двох золотих медалістів

Два цьогорічні золоті медалісти Білозерського району – випускники одного навчального закладу, Киселівської загальноосвітньої школи  І — ІІІ ступенів.

Привітав сьогодні усіх 19  випускників цієї сільської школи, педагогів, учнів  та батьків дітей  на святковій лінійці з нагоди Останнього дзвоника голова обласної ради Андрій Путілов.

«Ваша школа – особлива, — відзначив голова обласної ради. – Що стосується показників у навчанні, то у вас відразу два золотих медалісти, якими пишається  не лише ваше село, а й весь Білозерський район. Тому я не міг не приїхати і не привітати вас з таким досягненням».

Голова обласної ради звернувся до випускників та побажав їм успіхів. «Сьогодні дуже важливий для вас день. Незабаром більшість з вас поїде навчатися не лише  в Херсон, а й в інші міста України. Прошу вас: повертайтесь на рідну Херсонщину, в рідне село. Ми  постараємося створити для вас гарні умови, закласти фундамент для розвитку села», — відзначив голова обласної ради.

Учням школи Андрій Путілов побажав гарно провести літні канікули, не забувати про заняття спортом. І нагадав, що хлопчики  зможуть взяти участь у традиційному футбольному чемпіонаті.

Також голова обласної ради вручив золоті медалі  за високі досягнення у навчанні та подарунки цьогорічним випускникам Андрію Проценку та Антону Касперу. 

Андрій Путілов подякував за працю педагогам школи та вручив  за вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління, сумлінну творчу працю і професійні здобутки в галузі освіти Почесну грамоту обласної ради Тетяні Дружиненко, вчителю історії та правознавства Киселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ. За активну участь у навчально-виховній діяльності, відданість педагогічній справі та професійну майстерність Подякою голови обласної ради відзначена Алла Проценко, вчитель української мови та літератури.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz