Киселівська школа дала Білозерському району двох золотих медалістів

Два цьогорічні золоті медалісти Білозерського району – випускники одного навчального закладу, Киселівської загальноосвітньої школи  І — ІІІ ступенів.

Привітав сьогодні усіх 19  випускників цієї сільської школи, педагогів, учнів  та батьків дітей  на святковій лінійці з нагоди Останнього дзвоника голова обласної ради Андрій Путілов.

«Ваша школа – особлива, — відзначив голова обласної ради. – Що стосується показників у навчанні, то у вас відразу два золотих медалісти, якими пишається  не лише ваше село, а й весь Білозерський район. Тому я не міг не приїхати і не привітати вас з таким досягненням».

Голова обласної ради звернувся до випускників та побажав їм успіхів. «Сьогодні дуже важливий для вас день. Незабаром більшість з вас поїде навчатися не лише  в Херсон, а й в інші міста України. Прошу вас: повертайтесь на рідну Херсонщину, в рідне село. Ми  постараємося створити для вас гарні умови, закласти фундамент для розвитку села», — відзначив голова обласної ради.

Учням школи Андрій Путілов побажав гарно провести літні канікули, не забувати про заняття спортом. І нагадав, що хлопчики  зможуть взяти участь у традиційному футбольному чемпіонаті.

Також голова обласної ради вручив золоті медалі  за високі досягнення у навчанні та подарунки цьогорічним випускникам Андрію Проценку та Антону Касперу. 

Андрій Путілов подякував за працю педагогам школи та вручив  за вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління, сумлінну творчу працю і професійні здобутки в галузі освіти Почесну грамоту обласної ради Тетяні Дружиненко, вчителю історії та правознавства Киселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ. За активну участь у навчально-виховній діяльності, відданість педагогічній справі та професійну майстерність Подякою голови обласної ради відзначена Алла Проценко, вчитель української мови та літератури.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz