ХОДА підтримує підприємства організацій людей з інвалідністю

Сьогодні, 30 листопада, в обласній державній адміністрації провели засідання обласної комісії з розгляду документів, наданих підприємствами громадських організацій людей з інвалідністю для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування, отримання позик, фінансової допомоги та дотацій.

Так, до обласної комісії із заявою звернулося одне херсонське підприємство по виробництву побутових товарів, на якому на сьогоднішні працює більше 50% людей із обмеженими можливостями, з проханням отримати пільговий дозвіл на період з 1 січня по 31 грудня 2017 року.

Як поінформував керівник підприємства, за 9 місяців поточного року підприємством отримано в два рази більше прибутку, ніж у 2015 році, який склав 329 тис. грн. Сума заробітної плати працівників збільшилася на 12,3 % і становить 1863 грн.

Також він зауважив, що керівництво підприємства зацікавлене у постійному оздоровленні власних працівників, тому вони регулярно відвідують бази відпочинку. Створено окремий комп’ютерний клас, де люди можуть отримати навички роботи на ПК, працює спортзал, не оминають і культурне життя колективу – створено власний ансамбль.

img_20161130_101013

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова зауважила, що збільшення прибутку підприємства в два рази говорить про те, що люди хочуть і вміють прозоро працювати, знаходять додаткові шляхи збільшення вироблення продукції і, головне, її реалізації.

Очільник підприємства також подякував керівництву облдержадміністрації за те сприяння у вирішенні нагальних питань, постійну підтримку ініціативи, зважаючи на особливі потреби працівників.

За результатами обговорення членами обласної комісії було одностайно підтримано питання щодо отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування, отримання позик, фінансової допомога та дотацій даним підприємством, надалі, для прийняття остаточного рішення, облдержадміністрація направить документи для розгляду до Міністерства соціальної політики України.

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять