ХОДА підписала меморандум про покращення у сфері пасажирських перевезень

Сьогодні, 1 червня, було підписано Меморандум про співробітництво і взаємодію між Херсонською ОДА та Херсонським відділенням Всеукраїнської асоціації автомобільних  перевізників у сфері надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

Метою співпраці є створення стабільного, прогнозованого та конкурентоспроможного ринку автотранспортних перевезень, поліпшення інвестиційного клімату, оновлення рухомого складу, створення робочих місць.

 

На початку заходу заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик подякував всім автоперевізникам, які відгукнулися та підтримали ініціативу щодо безкоштовного перевезення мешканців та гостей м. Херсона для участі у святкових заходах, присвячених річниці заснування Кам`янської Січі.

«Завдяки такій допомозі лише з міста Херсон було перевезено більш, ніж одну тисячу мешканців області, фольклорних ансамблів, майстрів декоративного мистецтва тощо», — зазначив заступник голови ОДА.

Олександр Адамчик розповів, що вже сьогодні положення Меморандуму діють, зокрема, на автобусах встановлюється система GPS – навігації та  Wi – Fi, для водіїв шиється формений одяг.

«Підписання таких домовленостей дуже важливе, адже вони дають порозуміння між перевізником, приватним сектором та державною владою. – наголосив Олексндр Адамчик, — Дотримуючись прав та обов`язків, які передбачені в документі, ми плануємо підняти якість обслуговування та пасажирів на більш високий рівень».

Також після підписання було обговорено питання щодо легалізації роботи перевізників та поліпшення умов обслуговування херсонців і туристів області.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять