Херсонці власними силами організували свято для 700 дітлахів (фото)

Сьогодні до Міжнародного дня захисту дітей на Херсонщині відбулось  грандіозне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців обласних дитячих будинків та інтернатів, дітей із обмеженими можливостями, із родин переселенців та дітей, чиї батьки захищали і захищають нашу країну в зоні проведення АТО або загинули.

Небайдужі херсонці власними силами створили свято для більше 700 дітей з області і тому задоволених, таких, як Христина, яка є вихованкою дитячого дому Каховки було багато.

Христинка розповіла, що найбільше їй сподобалось плести браслети та тваринки у зоопарку. Вона похизувалась також квіточкою, яку їй намалювали майстри аква-гриму.

Для дітлахів було організовано святкову програму: тематичні фотосесії для дітей, шоу аніматорів, майстер-класи з малювання кольоровим піском, виступи  дитячих  танцювальних і вокальних колективів.

«Кожна дитина має право на щасливе дитинство, але є нажаль дітлахи, які потребують більше уваги аби вони не відчували себе поза межами спілкування з однолітками. Я бачу радісні очі дітей і це найкраща нагорода для того, щоб зрозуміти, що такі заходи — це необхідність», — зазначив голова благодійного фонду Євген Рищук.

Метою заходу організатори визначили поняття, що чужих дітей не буває, що дружба та щире відкрите спілкування між дітьми та дорослими можливе, незалежно від їхніх фізичних можливостей і  соціального статусу.

На свято завітали діти обласних будинків- інтернатів та спеціальних шкіл з м. Каховка, м.  Олешки, с. Стара Збур’ївка Голопристанського району, Білозерського і Скадовського району та діти воїнів АТО, переселенців з Донбасу, Луганщини та Криму.

Особливість  цього  свята –в  тому,  що  організовують  його звичайні громадські активісти – ГО «Спілка жінок Херсонщини» за підтримки Херсонського обласного благодійного  фонду Євгена Рищука та сотні небайдужих херсонців, які долучилися до проведення свята через соціальну мережу Facebook.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять