Херсонці пройшлися урочистою ходою з нагоди ухвалення Радою ЄС рішення про безвіз для України

Сьогодні Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України. З цієї нагоди херсонці пройшлися центральними вулицями міста урочистою ходою з прапорами Європейського Союзу та України.

Урочиста хода розпочалась від площі Свободи, де керманичі міста та області привітали херсонців із цією важливою для України подією.

«Надання Україні безвізового режиму — безперечно, перемога. Не у плані того, що тепер ми зможемо безперешкодно їздити до європейських країн. Безвіз для українців — це ще один доказ того, що ми прагнемо жити за законами людської гідності, свободи та демократії. Що Україна дійсно бажає будувати своє майбутнє за європейськими стандартами, розвиватися політично і економічно. 

Наша країна давно є європейською. Майдан довів всьому світові, що для нас ці цінності є дійсно важливими. Що Україна — цивілізована європейська країна. Безвізовий режим у цьому плані стає природнім, закономірним кроком. Це спільна перемога всіх українців»— зазначив міський голова Володимир Миколаєнко.

Містяни пройшлись урочистою ходою по проспекту Ушакова та вулиці Перекопській до Меморіалу Героїв незалежної України, де  вшанували пам’ять Небесної Сотні та полеглих в АТО.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300