Херсонці ознайомилися з Картиною Миру

03 серпня у м. Херсоні на центральній вулиці Суворова було презентовано велику картину „За мир і щастя в Україні”.

Цю картину розміром 4 на 5 метрів складено з пазлів, які створили мешканці всіх областей, зокрема, Херсонської. Усіх, хто писав картину, зареєстровано представниками „Національного реєстру рекордів”, адже у написанні картини взяла участь рекордна кількість людей – 9875 дорослих та дітей. У Херсоні акція пройшла за сприяння обласної державної адміністрації та міської влади.

Взагалі офіціально стартувала всеукраїнська культурно-мистецька патріотична акція «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну» 31 липня у м.Дніпро.  Але заступник голови ГО «Ти не один» Леонід Дорошенко, якій супроводжує картину по всій Україні, повідомив, що перші побачили картину 30 липня мешканці Краматорська:«Це був не запланований показ на прохання громадських об’єднань».

Цей патріотичний захід відбудеться в усіх обласних центрах і завершиться 24 серпня, в День незалежності України, у прифронтовому місті Покровськ Донецької області.

Автором проекту стала художниця Лілія Дорошенко, її ініціатива підтримана Міністерством культури України. Загалом Картина Миру проїде близько 5 тис. км українських доріг.

«Наша акція покаже всьому світу, що всі дорослі і діти мають єдине бажання жити в щасливій країні. За допомогою мистецтва, різних митців з усіх областей України ми показуємо красу та велич нашої держави, як доказ того, що у нас є чим пишатися й що ми заслуговуємо на щасливе майбуття», — наголосив Леонід Дорошенко.

Він також розповів, що минулого року Лілія стала автором проекту зі створення картини з пазлів „За мир і щастя в Україні”, яка вже визнана національним рекордом, як полотно, створене найбільшою кількістю людей. Тепер ця картина подорожує по всіх регіонах України. У кожному з 25 міст, куди приїздить закріплена на автомобілі картина з пазлів, проходять масштабні презентаційні заходи на центральних площах і вулицях.

Під час експонування картини „За мир і щастя в Україні” мешканці та гості міста стали учасниками мистецького свята та збору коштів для реабілітації українських бійців у рамках акції „Мистецтво лікує”. За підсумками акції буде подано матеріал для реєстрації в Національному реєстрі Книги рекордів України.

Херсонщина стала четвертим містом на шляху акції, мешканці міста змогли зробити чимало знімків на пам’ять з унікальним арт-об’єктом. Картина з пазлів „За мир і щастя в Україні” вже побувала у Краматорську, Дніпрі, Запоріжжі та кожного дня переїжджає до нового міста, наступне – м. Миколаїв. 24 серпня картина повернеться до Покровська, де під час святкування Дня Незалежності України буде підбито підсумки акції та відзначено її учасників.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz