Херсонці ознайомилися з Картиною Миру

03 серпня у м. Херсоні на центральній вулиці Суворова було презентовано велику картину „За мир і щастя в Україні”.

Цю картину розміром 4 на 5 метрів складено з пазлів, які створили мешканці всіх областей, зокрема, Херсонської. Усіх, хто писав картину, зареєстровано представниками „Національного реєстру рекордів”, адже у написанні картини взяла участь рекордна кількість людей – 9875 дорослих та дітей. У Херсоні акція пройшла за сприяння обласної державної адміністрації та міської влади.

Взагалі офіціально стартувала всеукраїнська культурно-мистецька патріотична акція «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну» 31 липня у м.Дніпро.  Але заступник голови ГО «Ти не один» Леонід Дорошенко, якій супроводжує картину по всій Україні, повідомив, що перші побачили картину 30 липня мешканці Краматорська:«Це був не запланований показ на прохання громадських об’єднань».

Цей патріотичний захід відбудеться в усіх обласних центрах і завершиться 24 серпня, в День незалежності України, у прифронтовому місті Покровськ Донецької області.

Автором проекту стала художниця Лілія Дорошенко, її ініціатива підтримана Міністерством культури України. Загалом Картина Миру проїде близько 5 тис. км українських доріг.

«Наша акція покаже всьому світу, що всі дорослі і діти мають єдине бажання жити в щасливій країні. За допомогою мистецтва, різних митців з усіх областей України ми показуємо красу та велич нашої держави, як доказ того, що у нас є чим пишатися й що ми заслуговуємо на щасливе майбуття», — наголосив Леонід Дорошенко.

Він також розповів, що минулого року Лілія стала автором проекту зі створення картини з пазлів „За мир і щастя в Україні”, яка вже визнана національним рекордом, як полотно, створене найбільшою кількістю людей. Тепер ця картина подорожує по всіх регіонах України. У кожному з 25 міст, куди приїздить закріплена на автомобілі картина з пазлів, проходять масштабні презентаційні заходи на центральних площах і вулицях.

Під час експонування картини „За мир і щастя в Україні” мешканці та гості міста стали учасниками мистецького свята та збору коштів для реабілітації українських бійців у рамках акції „Мистецтво лікує”. За підсумками акції буде подано матеріал для реєстрації в Національному реєстрі Книги рекордів України.

Херсонщина стала четвертим містом на шляху акції, мешканці міста змогли зробити чимало знімків на пам’ять з унікальним арт-об’єктом. Картина з пазлів „За мир і щастя в Україні” вже побувала у Краматорську, Дніпрі, Запоріжжі та кожного дня переїжджає до нового міста, наступне – м. Миколаїв. 24 серпня картина повернеться до Покровська, де під час святкування Дня Незалежності України буде підбито підсумки акції та відзначено її учасників.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять