Херсонський ЦНАП отримав шведське обладнання

Херсонський міський центр надання адміністративних послуг отримав комп’ютерне обладнання, оргтехніку та спеціалізоване програмне забезпечення марки Qmatic (Швеція). Техніку, придбану за кошти Європейського Союзу, передала Херсонська обласна державна адміністрація.

Проект міжнародної технічної домоги ЄС «Підвищення якості надання адмінпослуг населенню у Херсонській області» реалізується у регіоні з 2013 року після підписання відповідного контракту між Херсонською облдержадміністрацією та Українського національного комітету Міжнародної торгової палати ICC Ukraine.

Завдяки сучасному програмному забезпеченню жителі Херсона та області зможуть отримувати всю необхідну інформацію в онлайн-режимі або на мобільний телефон.

«Комплекс такого рівня встановлюється у Херсоні вперше в Україні. У роботу його буде задіяно протягом двох місяців», — зазначає представник Українського національного комітету Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Анатолій Хоменко.

«Ми зацікавлені в тому, щоб жителі Херсонщини отримували адмінпослуги на такому ж рівні, як і в країнах Європейського Союзу», — підкреслив представник компанії «ХАНСА СОЛУШНС» Алексюнас Пранас.

З сьогоднішнього дня компанія-постачальник ТОВ «Ханса Солушнс» розпочне встановлення та налаштування програмно-апаратного комплексу обладнання, а також навчанню персонала Центру.

«Дякуємо обласній державній адміністрації та партнерам проекту за надану техніку. Міська влада зацікавлена у тому, щоб у ЦНАПі були створені належні умови для обслуговування громадян. Отримане обладнання дасть людям можливість отримувати адмінпослуги оперативно, без затримки», — коментує в.о. заступника міського голови Андрій Щербина.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять