Херсонський «Кристал» переміг СК «Каховка» у 6 турі чемпіонату України з футболу серед аматорів

У 6 турі чемпіонату України з футболу серед аматорів МФК Кристал Херсон здолав СК Каховку.

У першому таймі СК Каховка мала незначну перевагу у контролі м’яча. Кристалівці допускали багато браку у передачах, та зрідка загрожували воротам гостей. СК Каховка також мала небагато моментів, а коли справа доходила до ударів — на місці був Микита Крюков. Як результат,  після першої частини зустрічі нічия — 0:0.

На другий тайм Кристал вийшов у зовсім іншому настрої. Гра пожвавилася, збільшилися швидкості. Як наслідок на 54 хвилині Ярослав Доброхотов ввірвався до штрафного майданчика суперника і пробив під воротарем — 1:0. Вже через дві хвилини Іван Гливий після передачі з глибини поля вийшов сам на сам з воротарем гостей та подвоїв рахунок — 2:0. На 64 хвилині захисник СК Каховка необачно віддав передачу на голкіпера, Гливий перехопив м’яча і зробив рахунок — 3:0 на користь херсонців.

Крапку у зустрічі поставив все той же Іван Гливий, що відзначився хет-триком на 85 хвилині.