Херсонських спортсменів відзначать іменними стипендіями

З метою підтримки і стимулювання розвитку спорту, вищих досягнень у місті Херсоні було вирішено відзначити іменними стипендіями спортсменів.

Відповідне розпорядження «Про організацію роботи із призначення іменних стипендій Херсонської міської ради кращим спортсменам міста» видав міський голова Володимир Миколаєнко. 

Згідно розпорядження 40 іменних стипендій у розмірі 7 тисяч гривень до кінця 2016 року буде нагороджено наступних спортсменів:

Барчук

Ірині  Артемівні

— майстрові спорту України, чемпіонці України з шахів серед дівчат до 18 років;

Богданову

Єгору Віталійовичу

— кандидатові у майстри спорту України, призеровіЧемпіонату  України з шахів;

Бураго

Ользі Олексіївні

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

чемпіонці України з веслування  на байдарках і каное;

Василенку

Максиму Сергійовичу

-призерові Чемпіонату України зі спортивної гімнастики;

Греку

Владиславу Михайловичу

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

призерові Чемпіонату Європи з кіокушин-карате;

Дубоносову

Андрію Олександровичу

— кандидатові у майстри спорту України,  чемпіону України з вільної боротьби серед кадетів;

Дубоносову

Юрію Олександровичу

— кандидатові у майстри спорту України,  чемпіону України з вільної боротьби;

Гречці

Христині Олександрівні

 

— майстрові спорту України, чемпіонці України з гандболу;

Грудковському

Климу Вадимовичу

— кандидатові у майстри спорту України,  чемпіонові України з боксу серед юнаків;

Єлахіну

Владиславу Миколайовичу

— чемпіонові України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху;

Іщенку

Мирославу Олеговичу

— майстрові спорту України, призерові Чемпіонату України з боксу серед молоді;

Кобець

Юлії Сергіївні

— майстрові спорту міжнародного класу, призерці Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування;

Ковальовій

Мілані Дмитрівні

— майстрові спорту України, чемпіонці Європи з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху;

Ковтуну

Валентину Юрійовичу

— майстрові спорту України, чемпіонові України з академічного веслування серед молоді до 23 років;

Коновалюку

Олександру Віталійовичу

— майстрові спорту України, чемпіонові України з академічного веслування серед молоді до 23 років;

Кравцову

Івану Андрійовичу

— кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів;

Крутієнку

Матвію Віталійовичу

—  кандидатові у майстри спорту України,  чемпіонові України з легкоатлетичних метань;

Лісовській

Юлії Миколаївні

— майстрові спорту України, чемпіонці  Кубку України з вільної боротьби;

Ляховському

Василю  Павловичу

— кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України зі стрибків на батуті серед юніорів;

Матяшу

Андрію Олексійовичу

— майстрові спорту України, чемпіону Європи з боксу серед юніорів;

Москаленку Євгену

Васильовичу

— кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з боксу серед юніорів;

Мунтяну

Олександру Максимовичу

— кандидатові у майстри спорту України,  чемпіонові України з рукопашного бою;

Налісніковській

Олені Олександрівні

— майстрові спорту України, чемпіонці України з настільного тенісу серед молоді ;

Очкуру

Миколі Валерійовичу

— кандидатові  у майстри  спорту  України,

чемпіонові України  з веслування на байдарках і каное  серед юнаків і дівчат;

Подурець

Поліні Юріївні

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

чемпіонці України з ушу (саньшоу);

 

Полєвщикову

Кирилу Андрійовичу

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

чемпіонові  України з шашок-100;

Прокопевнюк

Ілоні Миколаївні

— майстрові спорту України, призерці Чемпіонату України вільної з боротьби  серед жінок до 23 років;

Савченко

Альоні Юріївні

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

чемпіонці України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

Селіванову

Олексію Борисовичу

— кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з академічного веслування серед юніорів;

Сільвестровій

Ганні Віталіївні

— майстрові спорту України, призерці Чемпіонату України серед жіночих команд суперліги з гандболу;

Синициній

Юлії Андріївні

— майстрові спорту України, чемпіонці України з настільного тенісу;

Скворцовій

Олені Олександрівні

— майстрові спорту України, чемпіонці України з веслування на байдарках і каное;

Соловйовій

Анастасії Олексіївні

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

призерці Чемпіонату України з рукопашного бою;

Трутнєву

Олександру Олександровичу

— кандидатові  у майстри  спорту  України,

призерові Чемпіонату України з боксу серед юніорів;

Четверіковій

Анастасії Андріївні

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

чемпіонці України з веслування на байдарках і каное;

Федюку

Богдану Петровичу

— кандидатові у  майстри  спорту  України,

призерові Чемпіонату Європи з карате;

Фішеру-Брудеру

Артуру Володимировичу

— кандидатові у  майстри  спорту  України,

призерові Чемпіонату Європи з карате;

Чернуцькому

Юрію Юрійовичу

— кандидатові  у  майстри  спорту України,

чемпіонові України серед юнаків з шашок-100;

Яковлевій

Єлизаветі Сергіївні

— чемпіонці України з кікбоксингу;

Якушевій
Олені Анатоліївні

— майстрові спорту України, призерці Чемпіонату Європи зі стрільби кульової серед юніорів.

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz