Херсонські військові пенсіонери вийшли на мирний мітинг

Військові пенсіонери в кількох містах країни вимагають збільшення пенсій.

Сьогодні, 07 лютого, близько двохсот чоловік вийшли на мирний мітинг до облдержадміністрації. Усі вони – колишні поліцейські, військові, рятувальники.

Мітингарі кажуть, що долучились до всеукраїнської акції протесту, бо Кабінет міністрів України не провів обіцяного перерахунку пенсій військовим пенсіонерам.

Один із учасників заходу  — член організаційного комітету ветеранської організації, підполковник Тетяна Шевченко, виступаючи наголосила: «Ми сьогодні тут зібрались, щоб обговорити це питання і довести до керівництва держави, що ми обурені, тим, що відбувається. Що про нас забули, про тих людей, які служили Батьківщини по 20-30 років і більше. І сьогодні питання пенсій військових взагалі не ставиться. Тому ми хочемо, щоб нас почули».

Учасники акції повідомили, що близько трьох тижнів потому свої вимоги направили до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України та сподіваються, що на найвищому рівні влади будуть прийняті відповідні рішення.

Також, за словами учасників пікету, в разі невиконання їхніх вимог, група військових пенсіонерів проведе зібрання біля Верховної Ради в Києві.

З організаторами акції вийшов поспілкуватись заступник голови облдержадміністрації  Вадим Чабан, який наголосив, що минулого тижня мав розмову з головою пенсійного фонду України: «Він повідомив, що була проведена робота з Міністерством оброни України, Міністерством внутрішніх справ та Службою безпеки України і був підготовлений законопроект щодо осучаснення пенсії, який був переданий на прийняття у Верховну Раду».

Вадим Чабан також підкреслив, що питання пенсійного забезпечення всього населення, зокрема військових пенсіонерів, перебуває на контролі державної влади.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
последние сначала наиболее популярные
Уведомлять
МАРУСЯ
Гость
Ни в одной стране мира военных ТАК не унижают, как в дужэ нэлалэжний и дужэ эуропэйський украине. И в какой… Прочитайте больше »
Никколай
Гость
Мой отец прошел всю войну и никакими особыми льготами не пользовался. Не то что нынешние военпенсы. Отслужившие в мирное время… Прочитайте больше »