Херсонські фіскали вчили безробітних стати бізнесменами

Днями, відповідно попередніх домовленостей між Головним управління ДФС у Херсонській області та Херсонським обласним центром зайнятості, фахівці підрозділу податків і зборів з фізичних осіб фіскального відомства взяли участь у семінарі організованому обласним центром зайнятості для осіб, які перебувають в пошуках роботи.

У форматі дискусійного спілкування учасників заходу ознайомили із спрощеною процедурою реєстрації приватного бізнесу та ставками податків та зборів для спрощеної системи оподаткування. Окрема увага була зорієнтована на соціальну та правову захищеність найманих працівників та практичну роботу фіскалів Херсонської області для виявлення суб’єктів господарювання, які використовують працю незареєстрованих найманих працівників та виплачують заробітну плату «в конвертах» та нижче мінімально визначеної на законодавчому рівні.

Такі зустрічі допоможуть «шукачам» роботи мати достатньо інформації для офіційного працевлаштування або відкриття власного бізнесу на території нашої області.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять