Херсонська поліція працює на курортах області

З відкриттям курортного сезону на Херсонщині розпочалась оперативно-профілактична операція “Берег-2016”. Метою відпрацювання є забезпечення безпеки громадян, насамперед дітей, у місцях масового відпочинку, попередження та припинення правопорушень, виявлення осіб, які розшукуються за скоєння кримінальних правопорушень під час літнього курортного сезону у 2016 році.

Щодня до проведення заходів залучалися близько 350 працівників поліції та 70 членів громадських формувань, які перевіряли пляжі, комп’ютерні клуби, інтернет-кафе, бари, дискотеки. Загалом перевірено більше 800 місць масового відпочинку громадян.

У курортних зонах цілодобово працюють відділення поліції, а територію постійно патрулюють піші наряди авто та велопатрулі. Співробітники роти ДПС ГУНП здійснюють супроводження організованих груп дітей до місць відпочинку.

За час відпрацювання складено 72 протоколи за адміністративні правопорушення. В ході операції затримані 4 людини, які знаходились у розшуку. Працівники поліції продовжують нести службу з охорони публічного порядку у курортних зонах.

Джерело: ВК ГУНП в Херсонській області

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz