Херсонська ОДА просить заснувати Агенцію регіонального розвитку

Про це йдеться у проекті рішення Херсонської обласної ради, суб’єктом подання якого виступає Херсонська ОДА і яке розміщено на сайті ради.

Проектом рішення передбачається, що облрада виступить засновником установи «Агенція регіонального розвитку Херсонської області» та проведе підготовчу роботу стосовно її заснування.

Метою створення комунальної установи є реалізація Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації у 2016 – 2017 роках  Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року.

У разі прийняття рішення голова обласної ради Мангер В.М. буде представляти інтереси обласної ради як засновника Агенції при вирішенні організаційно-правових питань її створення на установчих зборах засновників, затвердження, підписання установчих та інших документів Агенції.

Представниками обласної ради в Наглядовій раді Агенції будуть за посадою – заступник голови обласної ради Булюк В.В. та голова постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності Рожков Ю.Г.

 

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять