Херсонська облрада. Одним — відсторонення та переслідування. Своїм — посади?

6 жовтня голова облради підписав розпорядження про проведення службового розслідування (як поліція та прокуратура. Не перевірку, а розслідування!!!) стосовно посадових осіб театру ляльок.

Цим же розпорядженням було відсторонено від посади директора театру В. Морозова. Дуже цікава ситуація: цим розпорядженням вже визначено, що саме директор театру завдав значної матеріальної шкоди (без рішення суду. А що нам Конституція України, в якій зазначена позиція щодо презумпції невиновності?)

Також було затверджено склад комісії, яка буде проводити це службове розслідування (На офіційному сайті облради склад цієї комісії відсутній) В той же день голова облради видав розпорядження про призначення виконуючого обов’язки КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок».

Хто став цим щасливчиком? Зрозуміло — член Батьківщини, вірний соратник Ю Одарченка… Ось так, все прогнозовано та банально!! Як там римляни казали: Друзям все, ворогам — закон!!!

А все почалося ще 26 вересня, коли головою облради було видано розпорядження про створення робочої групи з вивчення стану виконання будівельних робіт у театрі ляльок.

Склад цієї групи: В. Шадрін, О. Булахова, Р. Педченко — депутати облради та Л. Білоблоцька, А. Глущенко, І. Макаренко — чиновники виконавчого апарату облради. Як ми бачимо, встановлювали (встановлюють) законність депутати облради з більшості та чиновники виконавчого апарату. Жодного представника опозиції. А навіщо?

Ще вчора В. Морозов влаштовував усіх. Йому вручали нагороди, подяки та грамоти, а тут бац… і відсторонили. Аеропорт, тепер театр ляльок — це вже тенденція.

Чекаю я коли почнуть волати про те, що таким чином порядок наводять. І повірив би я, коли б не відчував чіткого партійного сліду, та не бачив за цими фактами спроби банального перерозподілення потоків та «вушки» БЮТ…

Тарас Бузак, видання «Новамедіа»

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz