Херсонська облрада — відсутність прозорості влади

Портал Depo.Запоріжжя з посиланням на результати моніторингу, оприлюднені Держкомтелерадіо, повідомляє, що у рейтингу інформаційної прозорості сайт Херсонської ОДА посів друге місце, поступившись лише веб-ресурсу Рівненської адміністрації. Третє місце посів сайт Житомирської обласної держадміністрації.

Загалом, Держкомтелерадіо проаналізовав 61 офіційний веб-сайт центральних органів виконавчої влади (18 міністерств і 43 інших ЦОВВ) та 25 офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади (24 обласних і Київської міської державних адміністрацій).

А ось офіційний сайт Херсонської обласної ради, як повідомляє місцеве видання «ПІК», з посиланням на «Укрінформ» посів теж друге місце по прозорості висвітлення роботи ради, але з кінця. Цю ганебну позицію Херсонська обласна рада розділила разом із Тернопільською.

Майже по всім показникам, за якими проводились дослідження, а це — держзакупівлі, керування майном, кадрова політика та участь громадян – сайт отримав самі найнижчі бали. Що ж стосується показників прозорості по складанню бюджету та професійної етики та конфлікту інтересів – то тут взагалі 0 (нуль))) балів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ГЛАВА ОБЛСОВЕТА ПРИЧАСТЕН К НАЛОГОВЫМ МАХИНАЦИЯМ»

Цифри доволі красномовні і є закономірним результатом «покращення» життя паном Мангером, який перетворює облраду на осередок політичної корупції, а депутатів на слухняних маріонеток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В ЧЕМ ЗАЛОГ УСПЕХА ВЛАДИСЛАВА МАНГЕРА»

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять