Херсонська мерія спробує ще раз поборотися із стихійною торгівлею

Проблема стихійної торгівлі дуже гостро стоїть перед міською владою не перший рік.  Мешканці міста також вже давно висловлюють своє незадоволення численним фактами роздрібної торгівлі прямо на землі.

Небезпечно це не лише відсутністю поповнення міської казни, а й носить загрозу для життя городян та екології міста. Адже продукти продані з землі мають невідоме походження, не проходять перевірку відповідних санітарних служб і таким чином несуть загрозу життя людини. В той же час перебування таких лотків на зеленій зоні і сміття, яке залишають після себе такі торговці, несе загрозу екології міста.

Зазначена проблема періодично опиняється у полі зору міської влади, але зазвичай далі слів діло не доходить. Багато херсонців можуть з цим погодитися, спостерігаючи збільшення кількості торгуючих на газонах.

Міський голова Миколаенко спробувала ще раз вирішити цю проблему, підписавши розпорядження про створення комісію з питань упорядкування роботи торговельної мережі, ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі, контролю за станом благоустрою в м. Херсоні.

Мета діяльності цієї комісії, як зазначено в документі, запобігання випадкам несанкціонованої торгівлі та ліквідації  її осередків на території м.Херсона, впорядкування роботи дрібнороздрібної  торговельної мережі, забезпечення дотримання вимог Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні.

До складу зазначеної комісії включено:

 

Трибух

Інна Петрівна

 

Кружнова

Віра Іванівна

 

 

— заступник  міського голови, голова комісії

 

— начальник управління  споживчого ринку міської ради, заступник голови комісії

 

Гладкий

Валентин Іванович

 

 

— начальник Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в  Херсонській області, заступник голови комісії

 

Пєскова

Вікторія Вікторівна

—  начальник відділу нормативного регулювання споживчого ринку управління споживчого ринку міської ради, секретар комісії
Члени комісії

 

Задніпряний

Андрій Вікторович

— голова Суворовської районної                  у місті Херсоні ради  
Кондратов

Владислав Андрійович

Ложичев

Олександр Вікторович

 

 

Мазур

Олена Олександрівна

— голова Дніпровської районної                у місті Херсоні ради

—  депутат міської ради, заступник голови постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму (за згодою)

— начальник Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м.Херсона міської ради

 
Токарев

Ігор Миколайович

 

— депутат міської ради, секретар постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму (за згодою)  
Чорненька

Наталя Євгенівна

 

— голова  Комсомольської районної            у місті Херсоні ради

 

 

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять