Губернатор Гордєєв відвідав підприємство Dunapack Tavria

Вчора очільник області Андрій Гордєєв відвідав потужне підприємство Dunapack Tavria у Цюрупинському районі, де відбулася зустріч з керівництвом заводу.

Як зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук, вже сьогодні створено робочу групу при облдержадміністрації, яка вивчатиме проблемні питання підприємства.

До складу зазначеної групи входять начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим, в.о. начальника Херсонської митниці ДФС Віталій Черкунов, виконавчий директор ТОВ «Дунапак Таврія» Геннадій Васьків, очолює робочу групу в.о. заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук.

На першому засіданні робочої групи обговорили нагальні проблеми, з якими стикається керівництво підприємства.

IMG_1601

Нагадаємо, що це абсолютно новий завод з виробництва гофротари, сума інвестицій у який склала 40 млн євро.  Сьогодні на заводі працює двісті працівників з Херсонщини. Але підприємство планує збільшити їх кількість вдвічі за умови виходу на повну потужність.

«Збільшення інвестицій та зростання індексу будівельної активності  – це дуже важливі показники для області, адже показник динаміки зростання інвестицій впливає на збільшення наступних інвестицій в регіон», – прокоментував Євген Рищук.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
Сортировать по:   последние | сначала | наиболее популярные
Серега
Гость
Сколько можно трендеть — отделим бизнес от власти! Рыщук бизнесмен, занимается конячками, песком и пр., он думает о своем бизнесе,… Прочитайте больше »