Гордєєв привітав відомого волонтера із 70-річчям

Понеділок 3 липня не можна назвати «тяжким початком тижня». Лицар ордену «Народний Герой України», почесний громадянин Херсона Григорій Миколайович Янченко, відомий херсонцям як дядя Гриша, відзначає своє 70-річчя. Із самого ранку він приймає гостей під аркою з винограду біля свого затишного будиночку. Не замовкає телефон від дзвінків. Привітання лунають як від знайомих бійців, друзів, колег, так і від небайдужих херсонців.

Одразу після робочої наради голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв поквапився привітати героя з Днем народження: «Григорій Миколайович показує, що ніколи не можна опускати рук. Він їздить на передову підтримувати військових  і в мороз, і в дощ, і в спеку, адже розуміє всю важливість волонтерства. Ми пишаємося такими людьми, як дядя Гриша. Нехай ніколи не заростає тропа народної любові до нього». Подарунком від очільника області став ноутбук, який значно полегшить висвітлення діяльності Григорія Миколайовича та його спілкування з людьми.

Іменинник – приклад незламності духу, невтомний волонтер, який усі сили спрямовує на допомогу воїнам, що боронять східні кордони України від російських загарбників. Він подякував за привітання і поділився: «До тих пір, поки ми будемо підтримувати наших бійців, вони захищатимуть нас. Не треба бути байдужими — треба разом відстоювати свою Батьківщину».

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять