Головна бібліотека області святкує 145 річчя свого заснування

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара сьогодні запросила всіх на свято «Бібліотека збирає друзів» з нагоди 145-річчя заснування книгозбірні та Всеукраїнського дня бібліотек!

Майже півтора століття «Гончарівка» підтримує освіту та культурний розвиток, впроваджує інновації та зберігає добрі традиції, а головне вірно служить своїм користувачам.

Сьогодні у складний для нашого народу час, саме бібліотеки стають осередками гуманізму, демократії, максимально сприяють доступності та об’єктивності інформації, забезпечують освітні, інформаційні та культурні потреби громадян.

Привітав присутніх зі святом заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь: «Ваш ювілей – це 145 років постійного зростання та побудови освітньо-культурного простору. Я вважаю, спільними зусиллями з владою, ви зможете примножувати  славу, яку сьогодні гордо несе ваша бібліотека. Ми всі разом сьогодні творимо історію, тож я вам бажаю зростання, натхнення та віри в те, що ваша праця є потрібною, в першу чергу, українцям, суспільству. Та звичайно бажаю, щоб слава про вашу бібліотеку звучала не тільки на Херсонщині, а й по всій Україні».

Окрім теплих слів, Андрій Балонь від облдержадміністрації вручив в.о. генерального директора бібліотеки Надії Коротун сертифікат на отримання радіомікрофону та звичайно відзначив найкращих Грамотами та Подяками голови облдержадміністрації.

На всіх гостей чекала концертна програма, флешмоби, акції, ігри та конкурси, екологічний пікнік, інтелектуальний турнір, відеолото.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять