Фіскали інформують про 8,5 млн. грн. від ліцензування продажу підакцизних товарів

За п’ять місяців 2017 року за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами суб’єкти господарювання Херсонської області спрямували до місцевих бюджетів понад 8,5 млн. гривень. З них 7,0 млн.грн. надійшло від ліцензування роздрібної торгівлі, ще 1,5 млн.грн. від ліцензування оптової торгівлі та виробництва підакцизних товарів.

Загалом на Херсонщині працює 2370 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Ліцензії отримали 6196 закладів торгівлі нашої області. З них         3352 торгівельних заклади здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, ще    2844 суб’єкти господарювання реалізують тютюнові вироби.

На особливому контролі спеціалістів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області перебувають торгівельні об‘єкти курортної зони нашої області, які    мають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, лише за наявності ліцензій.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять