До Криму не проїхали заборонені продукти харчування

Вчора, на пункті пропуску КПВВ «Чаплинка», працівниками Херсонської митниці ДФС спільно з прикордонниками під час проведення митного огляду мікроавтобусів «Mersedes Benz» та «Reno Kengo», які направлялись з материкової частини України до території АР Крим, викрито незадекларовані продукти харчування.

Під час митного та прикордонного контролю, за допомогою засобів технічного контролю, на даху у одного із мікроавтобусів («Mersedes Benz»)   у зовнішній установці – радіаторі, для внутрішнього охолодження багажного відділення, виявлено продукти харчування загальною вагою 26,5 кг (ковбаси сирокопчені, сосиски варені І гатунку).

З метою приховування від митного контролю водій мікроавтобуса («Reno Kengo»)  у передній частині багажного відділення облаштував тайник,  у якому знаходились 32 кг сиру твердих сортів і 40 пакетів сгущеного молока.

На даний час ці продукти харчування відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1035 від 16.12.2015 — заборонені до переміщення в Крим.

За порушення митних правил на громадян України складено протоколи за статтею 483 Митного кодексу України. Їх авто та товари вилучено. Справи скерують до суду, який і визначить покарання.

Фото ДФС у Херсонській області.

Фото ДФС у Херсонській області.

Фото ДФС у Херсонській області.

Фото ДФС у Херсонській області.

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять