До Херсону приїджають два заступника міністра

Завтра, 20 червня, об 11.30 в обласній державній адміністрації (ІІ поверх, зала засідань) відбудеться наради з питань реалізації в області державної політики з розвитку державно-приватного партнерства (далі – ДПП) та визначення пілотних проектів державно-приватного партнерства в області.

Нарада проходитиме за участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Титаренка й заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя.

Разом із керівниками Херсонської обласної державної адміністрації і територіальних органів вони обговорять питання:
—    реалізації в області державної політики в галузі державно-приватного партнерства,
—    реалізації в області інвестиційного проекту «Добудова та підвищення ефективності Сиваської вітрової електростанції» на засадах державно-приватного партнерства,
—    перспективних об’єктів державної та комунальної форми власності, які можуть розглядатись як пілотні для реалізації на засадах державно-приватного партнерства.

Серед них Державне підприємство «Скадовський морський торговельний порт», Міжнародний аеропорт «Херсон», об’єкт незавершеного будівництва «Поліклініка на 375 відвідувань в зміну» в смт Білозерка, ПрАТ «Херсонська ТЕЦ» і МКП «Херсонський водоканал»,
—    проведення вдосконалення дорожньої інфраструктури в області та перспективи реалізації проектів ДПП в даному напрямку.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять