Для пологового будинку Суворовського району придбано апарат для штучної вентиляції легенів

У відділі інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку Суворовського району ім. З.С. Клименко з’явився новий апарат для штучної вентиляції легенів.

Обладнання для штучної вентиляції легенів придбане у 2017 році коштом міського бюджету. Завдяки йому вдасться врятувати більше життів новонароджених дітей, зокрема й недоношених.

За підсумками минулого року 100 новонароджених дітей у Херсоні потребували штучної вентиляції легенів (трохи менше 5%), більшість із них — передчасно народжені діти вагою 0,5-2,5 кг. Під час візиту міського голови Володимира Миколаєнка до відділу інтенсивної терапії цей апарат допомагав дихати передчасно народженому малюку вагою близько 0,7 кг.

«Коли формувався бюджет міста, було передбачено 6 мільйонів гривень на створення перинотального центру на базі пологового будинку. На сьогоднішній день,за 1 мільйон 200 тисяч гривеньвже придбано апарат для штучної ветиляції легенів, який дозволить підтримати, у першу чергу, недоношених дітей» — зазначив міський голова.

Багатофункціональний апарат для штучної вентиляції легенів может використовуватись і  для новонароджених, ідля більш дорослихдітей,для інвазивної вентиляції легенів (з використанням ендотрахіальної трубки) та  для не інвазивної.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300