Для міської клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського придбано нове обладнання

В операційному блоці для відділення невідкладної хірургії  у міській клінічній лікарні ім.О.С.Лучанського було проведено якісний  ремонт.

Так, у 2015-2016 рр. за рахунок міського бюджету, спонсорські кошти та кошти благодійного Фонду  в операційному блоці зазначеного відділу провели капітальний ремонт та придбали необхідне обладнання.

Присутній на відкритті Володимир Миколаєнко відзначив  результати ремонту. У цьому році, за словами міського голови, також планують профінансувати придбання медичного устаткування для відділення невідкладної хірургії.

Завідувач хірургічним відділенням Володимир Шарковський розповідає: «Відділення фактично працює на весь Херсон, тому пояснювати, наскільки важливо було привести до ладу операційний блок, думаю, не треба. Зали блоку переобладнали, придбали операційні столи та інше устаткування».

Довідка.На проведення капітального ремонту в операційному блоці та придбання операційних столів із міського бюджету витрачено 728 тис.грн, за кошти благодійного Фонду та спонсорські кошти  придбано операційний стіл та дооснащено й укомплектовано операційні.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz