Депутати облради обговорили впровадження децентралізації на Херсонщині

Сьогодні, 30 червня, за участю першого заступника голови облради Василя Зеленчука, заступників голови облради Оксани Рукавішнікової та Віталія Булюка, голови ОДА Андрія Гордєєва, народних депутатів України Сергія Хланя та Олександра Співаковського, міського голови Херсона Володимира Миколаєнка, депутатів облради, депутатів місцевих рад відбулося засідання регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту «Пульс».


Головна тема, яку обговорили під час засідання — законодавча підтримка децентралізації влади в Україні.
Як відзначив на початку обговорення Андрій Гордєєв, неправильно, коли практично весь бюджет села витрачається на утримання апарату сільської ради, а на потреби сільської громади залишаються незначні ресурси. Також голова ОДА відмітив, що сьогодні відбувається дезінформація населення щодо процесів децентралізації з боку деяких політичних сил.

«Дехто «грає» на тому, що люди мають страх перед невідомим. Оперуючи неправдивими фактами про реформу децентралізації вони вводять в оману громаду», — підкреслив Гордєєв та подякував організаторам за це, що організувати це засідання, на якому можливо поспілкуватися з головами селищних та сільських рад та розвіяти всі міфи.


«У режимі дискусії ми маємо змогу поспілкуватися сьогодні, обговорити всі питання», — зазначив голова ОДА.
Він підкреслив, що перспективний план, який був затверджений, може змінюватися громадою після проведення економічних розрахунків та обговорення доцільності того чи іншого об’єднання.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300