Депутати Херсонської облради вирішать питання степендій олімпійцям

Херсонською ХОДА  ініційовано направлення листа до Херсонської обласної ради щодо сприяння у розгляді постійною комісією обласної ради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної політики та спорту та винесення на чергову сесію обласної ради питання про внесення змін до програми щодо запровадження обласних стипендій.

Прийняття цього рішення дасть можливість обласній державній адміністрації виплатити спортсменам Херсонщини одноразові стипендії за їх результати на ХХХІ літніх Олімпійських та ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Зазначений проект змін до програми був поданий на розгляд обласною радою у серпні цього року.

«Ми сподіваємось, що голова постійної профільної комісії обласної ради Володимир Шадрін все ж таки збере комісію, яка прийме відповідне рішення і рекомендує обласній раді ці зміни для затвердження на найближчій сесії. Тільки за таких умов обласна державна адміністрації матиме правові підстави для виплати заслужених винагород нашим спортсменам та їх тренерам», – сказав начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Семченко.

Нагадаємо, що відповідно до запропонованого обласною державною адміністрацією проекту рішення за результати на ХХХІ літніх Олімпійських іграх та ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року, херсонським спортсменам та їх тренерам з обласного бюджету мають бути виплачені одноразові винагороди у таких обсягах:

– Верхогляд Дарині (веслування академічне) за IV місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх – 20 000 грн;

– Німченко Євгенії (веслування академічне) за IV місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх – 20 000 грн;

– Морозову Артему (веслування академічне) за VI місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх – 20 000 грн;

– Міхаю Дмитру (веслування академічне) за VI місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх – 20 000 грн;

– Проценку Андрію (стрибки у висоту) за IV місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх – 40 000 грн;

– Чумаку Дмитру (важка атлетика) за VI місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх – 10 000 грн;

– Бакарасєву Олександру Михайловичу (тренер Морозов Артема) – 10 000 грн;

– Науменку Валентину Васильовичу (тренер Міхая Дмитра) – 10 000 грн;

– Зуєву Геннадію Володимировичу (тренер Проценка Андрія) – 20 000 грн;

– Мерешко Єлизаветі (плавання) за чотири перших, третє та четверте місця на ХV літніх Паралімпійських іграх – 500 000 грн;

– Доценку Івану (футбол) за І місце на ХV літніх Паралімпійських іграх – 100 000 грн;

– Бенедик Еллі Дмитрівні (тренер Мерешко Єлизавети) – 250 000 грн.

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
последние сначала наиболее популярные
Уведомлять
Алехандро
Гость
Тепер зрозуміло чому піднявся останній кіпі 9 жовтня навколо винагород спортсменам і хто його організатор. Звісно це Володя Шадрін. Дарма,… Прочитайте больше »
Алехандро
Гость
А профспілка спорту всіх спасе і всіх врятує». А насправді – спектакль, заказуха. Але ж, режисер відомий, акторка теж. Не… Прочитайте больше »
Борис
Гость
Ти що Алехандро. Як мовчить НОК. Він на арені. Тільки уже не Кірсанов капітан, а Елвіс – Гарагулькін. Вибився або… Прочитайте больше »
Алехандро
Гость
А тут уже ти помиляєшся Борис. Кірсанова вибив не Гарагуля, а Семченко, за що і страждає зараз. Бачимо всі як… Прочитайте больше »