Депутатам міськради пропонують встановити нові ставки єдиного податку

Проектом рішенням Херсонської міськради від 23.05.17 р. № 1382 депутатам пропонують встановити нові ставки єдиного податку. Так, у документі зазначено, що це робиться з метою визначення у м. Херсоні  єдиного підходу щодо оподаткування  фізичних осіб — підприємців, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування та сплачують єдиний податок за видами економічної діяльності.

Як зазначається, при розробці проекту рішення  до уваги взято листи-звернення громадської організації «Асоціація захисту прав приватних підприємців», міської політичної партії «Соціал — демократична партія» від 10.02.2017 №01, Вірліч Є.М., Манько О.А., висновки та рекомендації постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму, сфери послуг та реклами, з питань комунальної власності, регуляторної політики та  енергозбереження.

Самі ставки єдиного податку для фізичних осіб — підприємців   у м. Херсоні за календарний місяць у відповідності до класифікації видів економічної діяльності можна побачити у відповідному  додатку до проекту рішення.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять