Депутат Шадрін використовує молодих спортсменів для власного піару

Нагадаємо історію, коли депутат обласної ради Шадрін, як кажуть «несподівано» затурбувався дівчинкою —  спортсменкою Дариною Ставиногою. Це трапилось на останній сесії обласної ради 2016 року. Депутат звернувся до колег та головуючого з депутатським запитом про виділення коштів у сумі 180 тис. гривень на придбання академічного човна-одиночці німецької фірми «EMPACHER» для Дарини. І як і очікувалось, нічого не розуміючі з даного питання, депутати «залюбки» підтримали дану ініціативу Шадріна.

Відразу у більшості фахівців та тренерів з веслування академічного Херсонської області виникло законне питання — як таку коштовну річ як човен, за бюджетні кошті купують не спортивній школі чи закладу, де він насправді дуже потрібен для кращих спортсменів і лідерів обласної збірної команди, а для «просто» дівчинки – спортсменки, якої ще дуже далеко до лідируючих міст у веслуванні. Навіть з’явилась гумореска про необхідність додатково купити за кошти громади капелюшок, черевички та айфон, бо так бажає Шадрін.

У нормальній практиці, дані питання повинні обговорюватись на тренерських радах, засіданнях федерації, а вже потім на депутатських комісіях. А саме: хто є лідером у веслуванні на даний час, який спортсмен має перспективу, який саме човен, бо вони всі відрізняються як виробником, так і специфічними характеристиками та інше. А тут невідомо, хто продавець і яка справжня ціна даного човна без «депутатського» проценту.

Вигодонадобувачем стали Шадрін, тренер дівчинки і…все. Дарина, звісно, тоді ще не розуміла, що стала суб’єктом політичного піару, і можливо, приводом для заробляння коштів.

Пройшов час і вже на почату березня Дарина дякує депутатам та голові ради за «придбання персонального для неї човна»… Бідна Дарина, вона і насправді повірила,  що за кошти обласної громади для неї придбано подарунок. Популіст-депутат для власного піару використав дівчинку, яка згодом може отримати психологічну  травму, коли зрозуміє, чий насправді човен, і кому ця історія принесла справжні бонуси.

Прийшов спортивний сезон. Почались офіційні Всеукраїнські змагання і вже 23 квітня 2017 року на Кубку України з веслування академічного, що відбувся у м. Дніпро, Дарина «на човні імені  Шадріна»  виборола «почесне» 20 місто, при цьому три інші спортсменки з Херсона показали  кращій результат.

Витяг з протоколу Кубку України серед юніорів 20-23 04.17 р. Дніпро:

Підсумовуючи, зазначимо, що ніякого чуда не відбулось, як і завжди перемагає не човен, а спортсмен. І більш достойні спортсмени залишились без човна, який би приніс всім нам виграшні секунди. Спортсменки можливо відібрались би на міжнародні змагання і вже там мали можливість славити Україну та Херсонщину.

Змагання пройшли, а питання залишились. Так скільки ще калічитиме  розум молодих спортсменів заради власного піару депутат Шадрін?

 

 

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
последние сначала наиболее популярные
Уведомлять
Лена О.
Гость

Проте у Мангера в боксі все гаразд. «Бабло» перможе! СУГС!