Автомобілі, що мали списати, передають у сільські ради та комунальним підприємствам

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку депутати розглянули блок питань, які стосуються комунальної власності.

Зокрема, мова йшла про передачу автотранспорту у вторинне користування. Так, розглянули питання про передачу від  комунального підприємства спільної власності територіальних громад області «Автотранспортне підприємство Херсонської обласної ради»  до комунального підприємства  обласної ради «Херсонські авіалінії»  автомобіля ВАЗ-2121 та автомобіля ГАЗ-3221.  «Мова йде про автомобілі, які простоюють», — відзначив Юрій Рожков, голова постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту.

Також на засіданні постійної комісії депутати підтримали питання про передачу автомобіля до комунальної власності Добропільської сільської ради Голопристанського району. Як пояснив Юрій Рожков, мова йде про автобус «Кубанець», 1987 року випуску, що перебуває на балансі комунального закладу «Херсонський академічний обласний театр ляльок» обласної ради  і який комунальний заклад хотів списати.

Нагадаємо, за пропозицією заступника голови облради Оксани Рукавішнікової, на офіційному сайті облради запроваджений розділ  «Звернення комунальних закладів обласної ради щодо списання основних засобів». Таким чином,  комунальні заклади та сільські ради дізнаються, які основні засоби вони можуть отримати у вторинне користування.

Share Button

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz