Олександр Паливода вважає «лист» фермерів до гобліна Аксьонова фальшивкою

Про це він заявив на своїй сторінці у соціальній мережі:

«В мене є всі підстави вважати даний лист фальсифікацією. Я знаю достовірно, що ані Асоціація Херсонських фермерів, ані Аграрна спілка Херсонської області не писали ніяких листів Аксьонову.

Що стосується наведених фактів, то хочу зазначити, що в області налічується 45 елеваторів потужністю 1,5 млн. тонн і плодоовочехранилищ загальною потужністю 160 тис тонн — потреби сільгосппідприємств області ці потужності цілком задовольняють.

Отже ствердження про те, що зерно- та овочехранилищ немає – не відповідає дійсності. Не відповідає дійсності також і ствердження, що жодна программа підтримки сільгоспвиробників не працює.

Зараз є і працюють програми з кредитування, компенсації при купівлі техніки, є програми допомоги по тваринництву, рослинництву, програми , багато банків мають власні спеціальні програми кредитування аграріїв на вигідних умовах.

Наші фермери про ці програми знають і ми постійно ведем роз’яснювальну роботу по цим питанням.

Про те, що Херсонщина без Криму і без російської допомоги «не впорається і не виживе» — взагалі смішно чути. Три роки, як анексований Крим. За цей час істотного зменьшення площ, які відводяться в області під овощі, не відбулося. Це статистика. Мають місце коливання в районі «плюс-мінус» 200 га – це взагалі не цифра в масштабах 40 тис.га овочевих площ Херсонської області.

Наші фермери з успіхом переорієнтовуються і знаходять нові ринки збуту як в Європі, так і в Азії: за таможенною статистикою кількість країн, в які ми експортуємо нашу сільгосппродукцію, збільшується з кожним роком.

Російський ринок був досить невимогливим, на відміну від нього з розвиненими країнами торгувати складніше, проте наші аграрії активно вчаться — і плануванню, і організації виробництва і дотриманню контракту – усьому, щоб виходити на більш цікаві та перспективні ринки, аніж той, яким до анексії був Крим.

Не варто також забувати, що кількість туристів в Криму зменшилась в рази – цей ринок вже перестав бути таким цікавим та важливим для херсонських сільгоспвиробників, як намагаються представити автори даного «листа».

Share Button

Следите за новостями Gazeta.ks на Facebook

 

 

 

Оставить комментарий.

Уведомлять
avatar
300
wpDiscuz