Олександр Паливода вважає «лист» фермерів до гобліна Аксьонова фальшивкою

Про це він заявив на своїй сторінці у соціальній мережі:

«В мене є всі підстави вважати даний лист фальсифікацією. Я знаю достовірно, що ані Асоціація Херсонських фермерів, ані Аграрна спілка Херсонської області не писали ніяких листів Аксьонову.

Що стосується наведених фактів, то хочу зазначити, що в області налічується 45 елеваторів потужністю 1,5 млн. тонн і плодоовочехранилищ загальною потужністю 160 тис тонн — потреби сільгосппідприємств області ці потужності цілком задовольняють.

Отже ствердження про те, що зерно- та овочехранилищ немає – не відповідає дійсності. Не відповідає дійсності також і ствердження, що жодна программа підтримки сільгоспвиробників не працює.

Зараз є і працюють програми з кредитування, компенсації при купівлі техніки, є програми допомоги по тваринництву, рослинництву, програми , багато банків мають власні спеціальні програми кредитування аграріїв на вигідних умовах.

Наші фермери про ці програми знають і ми постійно ведем роз’яснювальну роботу по цим питанням.

Про те, що Херсонщина без Криму і без російської допомоги «не впорається і не виживе» — взагалі смішно чути. Три роки, як анексований Крим. За цей час істотного зменьшення площ, які відводяться в області під овощі, не відбулося. Це статистика. Мають місце коливання в районі «плюс-мінус» 200 га – це взагалі не цифра в масштабах 40 тис.га овочевих площ Херсонської області.

Наші фермери з успіхом переорієнтовуються і знаходять нові ринки збуту як в Європі, так і в Азії: за таможенною статистикою кількість країн, в які ми експортуємо нашу сільгосппродукцію, збільшується з кожним роком.

Російський ринок був досить невимогливим, на відміну від нього з розвиненими країнами торгувати складніше, проте наші аграрії активно вчаться — і плануванню, і організації виробництва і дотриманню контракту – усьому, щоб виходити на більш цікаві та перспективні ринки, аніж той, яким до анексії був Крим.

Не варто також забувати, що кількість туристів в Криму зменшилась в рази – цей ринок вже перестав бути таким цікавим та важливим для херсонських сільгоспвиробників, як намагаються представити автори даного «листа».

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять