МКП «Херсонелектротранс» виповнюється 57 років

Міському комунальному підприємству «Херсонелектротранс» виповниться 57 років. Саме 10 червня 1960 року почав свій перший робочий день тролейбус МТБ-82Д. Із цього дня і почалась історія «Херсонелектротрансу».

З цієї нагоди сьогодні вітали працівників підприємства. Почесними грамотами і Подяками міського голови за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм нагородили кращих працівників МКП «Херсонелектротранс».

Окремо керівником підприємства Єгором Устиновим відзначено ветеранів праці МКП «Херсонелектротранс». Це співробітники, які працюють на підприємстві вже кілька десятиліть або, навіть, усе доросле життя.

«У перший день роботи тролейбуса було перевезено 11 тисяч 932 пасажири, а протяжність маршруту складала 7 кілометрів. За цей період багато чого змінилось, але я абсолютно впевнений, що для нашого підприємства — це ще не вік», — зазначив Єгор Устинов.

З 1 березня у Херсоні почав функціонувати електронний сервіс оплати проїзду у тролейбусах — відсканувавши QR-код, можна оплататити проїзд зі свого смартфону. А з квітня у тролейбусах з’явилась можливість оплатити проїзд ще й за допомогою банківської карти через POS-термінал, який є в наявності у кожного кондуктора тролейбуса.

На сьогодні усі тролейбуси укомплектовано GPS-трекерами і автоінформаторами, обладнана мийка рухомого складу. Чекаючи свій тролейбус на зупинці, ви можете слідкувати за його рухом онлайн.

До 57-ої річниці МКП «Херсонелектротранс» колективом підприємства проведено капітальний ремонт тролейбусів ПМЗТ-2, відновлювальні ремонти  тролейбусів ЗіУ-9 і ЗіУ-10.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять