Продовжується підготовка підрозділів територіальної оборони

20 травня в області на території військової частини відбулася зборова підготовка підрозділу територіальної оборони м. Нова Каховка.


Як повідомив заступник директора Департаменту — начальник управління оборонної роботи та організації функціонування пунктів управління Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Валерій Головко сьогоднішній захід є продовженням практики проведення

Всеукраїнського дня стрільця, який було започатковано начальником Генерального штабу ЗСУ після ознайомлення з нею на території Херсонщини, яка була запроваджена за ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, враховуючи що Херсонщина безпосередньо межує з окупантом.

«З вересня по грудень минулого року було проведено 22 таких заходи на різних полігонах території області, на яких підготовлено більше 4000 військовозобов’язаних – мирних мешканців, які при введені в дію відповідних сигналів будуть призвані до цих територіальних підрозділів і будуть виконувати завдання за призначенням: з охорони стратегічних об’єктів, виконання комендантських заходів, забезпечення безпеки мирних жителів. Цього року з січня по цей час вже проведені зборові заходи на інших полігонах» — зазначив він.


«Сьогодні ми проводимо збори з одним із підрозділів територіальної оборони м. Нова Каховка. Під час їх проведення особовий склад проходить теоретичну підготовку, а саме: з первинної медицини, матеріальної частини стрілецької зброї, тактики і практичних бойових стрільб. Ці заходи проводяться протягом року згідно з планом. В минулому році ми проводили їх тричі. Цьогоріч це перший раз. До цих зборів залучається особовий склад військовозобов’язаних, які входять до територіального резерву м. Нова Каховка і призначені для виконання завдань з охорони та оборони важливих об’єктів нашого міста» — додає військовий комісар Новокаховського міського військового комісаріату Костянтин Суліменко.


Важливість цих зборів і їх підтримку зазначає і заступник міського голови м. Нова Каховка Сергій Давидюк. Ще б пак, адже у нього за плечима служба у зоні АТО і він як ніхто знає про їх необхідність. «Такі збори надають можливість познайомитися людям, які під час бойових дій стоятимуть поруч, налагодити спілкування у реальному житті, що допоможе налагодити взаємодію при можливій обороні міста.

Громадяни, які зібралися сьогодні є свідомими, які прийшли за власним бажанням, внутрішнім переконанням прийшли до того, щоб відновити свої знання і використати їх для захисту своєї батьківшини. Новокаховська міська рада і Новокаховський міський голова підтримують такі заходи, оскільки розуміють їх необхідність і важливість проведення» — говорить він.

Share Button

Оставить комментарий.

avatar
300
  Subscribe  
Уведомлять